Usługi

Misją naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie oryginalnych części do klasycznych samochodów marki Porsche oraz kompleksową renowację aut takich marek jak Jaguar, Ferrari i Mercedes.

Bacznie obserwujemy i poznajemy wszystkie nowości w dziedzinie motoryzacji, a szczególnie w obszarze produkcji nowych oraz odświeżonych modeli marki Porsche. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi złożonego z miłośników klasycznej motoryzacji mamy możliwość przeprowadzenia szerokiego zakresu napraw w tym blacharskich, remontów silników, naprawy zawieszeń i układów hamulcowych a także elementów wykończenia wewnętrznych auta w tym elementów tapicerek, wykładzin oraz miękkich dachów.

Dzielimy się pasją i zamiłowaniem do klasycznych aut, dlatego chętnie służymy radą i pomocą z zakresu motoryzacji.

Jesteśmy świadomi, iż Nasi Klienci to koneserzy dobrego gustu, a posiadanie luksusowego samochodu to element naszej wspólnej pasji do rzeczy o najwyższej jakości.

Jako sklep specjalizujący się w sprzedaży oryginalnych części do samochodów marki Porsche, pragniemy dzielić się naszą wiedzą, doradzając w wyborze odpowiednich części.

Sklep internetowy i stacjonarny

Nasz sklep internetowy tworzony jest przez grupę miłośników kultowej marki Porsche. Marka ta przyciąga koneserów luksusowych pojazdów o sportowym, a zarazem komfortowym wyposażeniu wnętrza i legendarnym silniku typu Boxer.

W naszym sklepie internetowym jak i stacjonarnym zgromadziliśmy najpotrzebniejsze i najbardziej pożądane części do modeli klasycznych jak 356 (1950-1965), 911 (1965-2017), Boxster (1997-2017) oraz nowszych jak Cayman (2006-2017), Panamera (2009-2017), Macan (2014-2017) oraz Cayenne (2003–2017).

Oferujemy oryginalne: reflektory, kierunkowskazy, części karoseryjne, felgi oraz inne potrzebne rzeczy dedykowane marce Porsche, niezbędne do renowacji jak i odświeżenia wyglądu wizualnego każdego auta.

Na każdym etapie dokonywania zakupu, otrzymasz od nas profesjonalną pomoc, a nasz ekspert odpowie na każde Twoje pytanie związane z marką Porsche.

 

« 1 z 2 »