Strona główna

Firma zrodzona z pasji do aut klasycznych

Classic Expert to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizująca się w sprzedaży oryginalnych części do klasycznych oraz nowszych modeli samochodów marki Porsche oraz kompleksową renowację aut takich marek jak Jaguar, Ferrari i Mercedes. Nieustannie dostosowujemy ofertę do potrzeb Naszych Klientów oraz dynamicznie zmieniającego się rynku. Bacznie obserwujemy i poznajemy wszystkie nowości w dziedzinie motoryzacji, a szczególnie w obszarze produkcji nowych oraz odświeżonych modeli marki Porsche.

Siedziba spółki Classic Expert znajduje się w Warszawie przy ul. Parowcowej 8E.

Auta po renowacji

Classic Expert jest firmą specjalizująca się w dziedzinie obsługi serwisowej, napraw oraz renowacji klasycznych i współczesnych samochodów marki Porsche, Jaguar, Mercedes oraz Ferrari. Sprawdź nasze dotychczasowe osiągnięcia w tym zakresie…

Czytaj dalej Auta po renowacji

Usługi

Misją naszej firmy jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów poprzez dostarczanie oryginalnych części do klasycznych samochodów marki Porsche oraz kompleksową renowację aut takich marek jak Jaguar, Ferrari i Mercedes.

Czytaj dalej Usługi

Auta na sprzedaż

Porsche 911 z lat 80-tych, a może Trzecia generacja kultowego Porsche 911, oznaczona kodem 993? Zobacz jakie auta sprzedaliśmy, zobacz jakie auta mamy do sprzedania.

Czytaj dalej Auta na sprzedaż